O nas

PhilanetAuction jest nowym odkryciem na polskim rynku filatelistycznym. To  miejsce dla Domów Aukcyjnych, które prezentują swoje walory filatelistyczne z nieraz  bardzo odległych miejsc na świecie oraz dla filatelistów, kolekcjonerów, sprzedawców i wszystkich tych Użytkowników, którzy chcą się dzielić swoją pasją - filatelistyką.

Pomysł stworzenia  portalu PhilanetAuction zrodził się już w 2013 roku, kiedy to wielu dobrych i znanych kolekcjonerów, a także ekspertów z Polskiego Związku Filatelistów zapragnęło mieć taki serwis, który skupiałby światową filatelistykę w jednym miejscu. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby  stworzyć najwygodniejszy serwis na miarę ich wymagań.

PhilanetAuction wraz z Portalem Miłośników Kolekcjonerstwa - Kolekcjon, tworzą miejsce do kupowania i sprzedaży bardzo dobrych i ciekawych walorów filatelistycznych. Serwis ten  jest również kontynuacją wielkiego projektu, dzięki któremu jego twórcy pozwalają Użytkownikom na dokonywanie  bezpiecznych zakupów gwarantowanych walorów filatelistycznych.

PhilanetAuction jest miejscem w którym swoje walory filatelistyczne prezentują Domy Aukcyjne z całego świata, a także z Polski.

PhilanetAuction jest również miejscem, które promują i polecają bardzo znani eksperci z dziedziny filatelistyki.

PhilanetAuction jest wreszcie miejscem dla nas - Użytkowników, których łączy pasja zbierania, kolekcjonowania znaków pocztowych nie tylko polskich, ale i  całego świata.  

                                                                                                              Zespół PhilanetAuction

Polecają nas najlepsi:

PhilanetAuction stanie się zapewne jednym z najlepszych serwisów działających na polskim rynku filatelistycznym.  Z sukcesami rozwija i krzewi przez Internet filatelistykę polską i zagraniczną. Domy Aukcyjne rozszerzając swoją ofertę przyczyniają się do zwiększenia swojej sprzedaży, a tym samym lepiej docierają do klientów Europy Środkowej i Wschodniej.

Poprzez PhilanetAuction  Kupujący będą mogli pozyskać wiele nowych i dobrych walorów filatelistycznych ze światowych Domów Aukcyjnych, czym zasilą i powiększą swoje zbiory, które w przyszłości na pewno zaowocują coraz lepszą wiedzą o znakach pocztowych swoich krajów.

PhilanetAuction, to też miejsce dla Domów Aukcyjnych i jego Klientów, w którym bez problemów i bezpiecznie mogą sprzedawać i kupować klienci z całego świata.

Polecam ten serwis

Ekspert Polskiego Związku Filatelistycznego

 

Janusz BERBEKAJanusz BERBEKA